Vyhľadávanie zájazdov
Výber krajiny a destinácie
CLUB SIDELYA - Turecko - Turecká riviéra - Side

CLUB SIDELYA starstarstarstar

CLUB SIDELYA
Doprava:
letecky
Letisko:
Bratislava, Sliač, Košice, Budapešť
Odjazd:
-
Strava:
All inclusive

Názov zájazdu podľa organizátora: CLUB SIDELYA HOTEL
Základné informácie
Vzdialenosť od letiska: 70 km

Najbližšie mesto (km): Side (12 km)

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 400 m
Popis
Obľúbený hotelový komplex s príjemnou atmosférou je vhodný pre všetky vekové kategórie a rodiny s deťmi. Nachádza sa 400 m od peknej piesočnatej pláži, na ktorú hotel zabezpečuje kyvadlovú dopravu. Hotel poskytuje služby All Inclusivu a ubytovanie v niekoľkých troj-štvorposchodových budovách, ktoré sú postavené v okolitých záhradách. Pre najmenších hotel ponúka detský bazén, 2 šmykľavky, mini klub s množstvom zábavných aktivitít. Wifi je v lobby bez poplatku.
Poloha
Hotel sa nachádza 12 km od historického centra Side, 1km od mestečka Colakli a medzinárodné letisko Antalya je vzdialené približne 54km.
Vybavenie izieb
Štandardné izby sú vybavené balkónom, SAT-TV, centrálnou AC, telefónom; minibarom, trezorom (za poplatok); kúpeľňou so sprchou/vaňou a fénom. Hotel ma k dispozícii 3 izby pre hendikepovaných klientov.
Pláž
Piesočnatá pláž s pozvolným vstupom do mora sa nachádza približne 400 m od hotela. Hotel zabezpečuje kyvadlovú dopravu na pláž. Ležadlá, matrace, slnečníky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku. Osušky sú za poplatok.
Strava
K dispozícii je hlavná reštaurácia, ktorá podáva jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne; 7 barov, vrátane baru na pláži.
Pre deti
Zdarma je možné využiť mini klub (4-12 rokov), animácie, ihrisko, šmykľavky.
Šport a zábava
Bez poplatku sú k dispozícii animácie, fitness centrum, aerobic, šípky, stolný tenis, plážový volejbal, tenis, diskotéka, knižnica. Za poplatok sú vodné športy; biliard, vybavenie a osvetlenie tenisového kurtu.
Wellness
Bez poplatku je turecký kúpeľ, sauna. Za poplatok sú masáže, píling.
Koncept
Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, občerstvenie, nočnú polievku, zákusky, nealkoholické a miestne alkoholické nápoje, teplé nápoje. Importované nápoje, čerstvé ovocné štavy, nápoje vo fľaši a nápoje po 24:00 sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.
Web
Pre viac informácií: www.hotelsidelya.com

Žiadne recenzie pre tento hotel.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.