Royal Taj Mahal, Turecko, Turecká riviéra, Side, 22.6.2017, Ultra all inclusive
Číslo termínu: 55152577

Royal Taj Mahal

Turecko » Turecká riviéra » Side

, Hotel starstarstarstarstarRoyal Taj Mahal

Termín:

22.6.2017 - 29.6.2017
Ďalšie termíny

Strava:

Ultra all inclusive

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Sliač0 odjazdových miest

Cena od:

0 €
1 032,50 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Označenie usporiadajúcej CK: ROYAL TAJ MAHAL HOTEL
Poloha
Veľkolepá, dychvyrážajúca stavba Royal Taj Mahal leží priamo na pláži. Hotel otvorili v júni 2015. Komplex Taj Mahal je unikátné dovolenkové centrum s pokojnou atmosférou, nádhernými záhradmi a súkromnou zlatistou plážou, ktorú obmýva Stredozemné more. Koncept hotela je navrhnutý tak, aby klienti mali pocit pohodlia a pokoja. V areáli hotela sa nachádzajú ďatlové stromy, dodávajúce hosťom pocit netradičnej dovolenky aj vďaka fascinujúcemu architektonickému dizajnu.
Popis
Vzdialenosť od letiska: 48 km

Najbližšie mesto (km): Side (5 km)

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0 m
Pláž
Hotel leží 48 km od medzinárodného letiska v Antalyi, 10 km od mesta Manavgat a 5 km od centra Side.
Vybavenie izieb
Izba o rozlohe 52 m2 má balkón, koberec, gauč a kreslo, klimatizáciu, telefón, mini bar (denne doplnený), súpravu na prípravu teplých nápojov, trezor, SAT-TV, kúpeľňu s WC a fénom. Hotel má k dispozícii 5 izieb pre hendikepovaných klientov.
Strava
Súkromná piesočnatá pláž je dlhá 300 m a nachádza sa priamo pred hotelom. Ležadlá, matrace, slnečníky a uteráky sú na pláži aj pri bazéne bez poplatku.
Šport a zábava
V hoteli sa nachádza hlavná reštaurácia Taj Mahal, 3 à la carte reštaurácie (mexicko-indická, talianska a rybacia), bufet a snack bary pri bazéne, 7 barov vrátane baru na pláži a diskotéky.
Wellness
Hotel ponúka mini klub pre deti od 4 do 12 rokov, detský bazén s tobogánmi, akvapark, mini diskotéku, lunapark, detské menu, detské postieľky (na vyžiadanie) a detské stoličky v reštaurácii. Stráženie detí spoplatnené.
Pre deti
Tanečné kurzy, aerobik, strečing, stolný tenis, boccia, plážový volejbal, cvičenie v bazéne, vodné pólo, šípky, airsoft, večerné hudobné a tanečné šou, turecký večer, interaktívne hry, diskotéka (biela párty, pirátska párty, hitparáda atď.)Súčasťou areálu je športový komplex, ktorý disponuje 5 tenisovými kurtami, basketbalovým, volejbalovým, futbalovým, šachovým a bedmintonovým ihriskom (na všetky ihriská je nutná rezervácia vopred). Vodné športy na pláži, kolky, biliard a nočné osvetlenie tenisových kurtov sú za poplatok.
Web
K dispozícii turecké kúpele, sauna, a vírivka. Masáže, píling, kaderníctvo, služby lekára, čistiareň za poplatok
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK