Sunrise Holidays Resort, Egypt, Hurghada, 2.3.2018, All inclusive

Sunrise Holidays Resort starstarstarstar

Sunrise Holidays Resort
LM
Termín:
2.3.2018 – 9.3.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní / nocí
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:59946599
od 717,63 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší


Kategória hotela: *****
Základné informácie
Vzdialenosť od letiska: 6 km

Najbližšie mesto (km): Hurgada (500 m)

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 0 m

   
Popis
Výborne situovaný hotel pre dospelých je iba 500 m od centra Hurghady a pritom je priamo na pláži. Od letiska je vzdialený 6 km a nákupne možnosti sú v bezprostrednej blízkosti hotela. Hotel ma k dispozícii vstupnú halu s recepciou, hotelové reštaurácie, bary, kaviareň, diskotéku, minimarket, obchod so suvenírmi a konferenčnú miestnosť. Cena nezahŕňa služby delegáta.  

   
Poloha
Hotel sa nachádza len 500 m od centra Hurghady a 6 km od medzinárodného letiska. Nákupné možnosti  sú v bezprostrednej blízkosti hotela.    
Vybavenie izieb
Štandardné izby sú vybavené telefónom, centrálnou AC, SAT-TV, mini barom (voda), trezorom, kúpeľňou s vaňou a fénom, setom na prípravu teplých nápojov (na vyžiadanie).  
Pláž
Piesočnatá pláž sa nachádza priamo pred hotelom s umelo vybudovanou lagúnou, ktorá umožňuje bezpečné kúpanie aj pre deti a neplavcov. Ležadlá, matrace, slnečníky a osušky sú na pláži a pri bazéne bez poplatku.      
Strava
Hlavná reštaurácia podáva jedlá medzinárodnej i domácej kuchyne, a la carte reštaurácia (1 krát za pobyt zadarmo, rezervácia vopred nutná), 5 barov vrátane baru pri bazéne a diskotéky a kaviareň. Počas sviatkov je potreba absolvovať Gala večeru, ktorej cena je extra na vyžiadanie.    

    
Šport a zábava
Bez poplatku môžete využiť animácie, stolný tenis, kolky, fitnes centrum, volejbal, aerobik, tenis a futbal. Za poplatok sú biliard, herňa. vodné športy na pláži.    

    
Wellness
Služby Wellness centra sú za poplatok - sauna, masáže, parný kúpeľ, výrivka, posilňovňa.   
Koncept
Koncept All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere podávané formou bufetu, snacky počas dňa. Podáva sa polnočná večera (rezervácia vopred je nutná), koláče, zmrzlina. Importované alkoholické nápoje sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb All Inclusive dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii hotela.

      
Web
Bližšie informácie na: www.sunrisehotels-egypt.com
Additional Information
Cena nezahŕňa: služby delegáta; víza sa platia po prílete na letisku v Hurghade. Počas Silvestrovského večera (Veľkonočných sviatkov)  je podmienkou pobytu zakúpenie Gala večere pre každého hosťa hotela, za extra poplatok, ktorý je na vyžiadanie u našej CK.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK