Ako si objednať zájazd

Zájazdy si môžete vyberať buď priamo podľa vyhľadávacej tabuľky na našej úvodnej stránke, alebo jednoducho pod touto tabukou kliknite na ten obrázok, ktorý zodpovedá Vami hľadanému typu zájazdu (poznávací, exotika alebo letná dovolenka). Ak sa vám podarilo nájsť pre Vás vyhovujúce ubytovanie vo Vami želanej destinácii, vyberte si z ponuky termínov. Tým sa dostanete na stránku termínu s cenovými položkami. Kliknite na ten pobyt, ktorý sa Vám z ponuky v danej destinácii najviac páči. V ponuke konkrétneho zájazdu môžete vidieť v záhlaví zájazdu presný termín zájazdu, spôsob dopravy a cenu. Nižšie nájdete pre Vás dôležitý popis miesta a cenu s objednávkovým formulárom. Vyplňte objednávkový formulár podľa predlohy a odošlite nezáväznú objednávku. V prípade, že máte akékoľvek dotazy ohľadne pobytu, kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky.

Po odoslaní nezáväznej objednávky vás systém vyzve k poslednej kontrole vami zadaných údajov a po potvrdení, že sú správne, systém uloží vašu objednávku do zoznamu objednávok. Naša cestovná agentúra Vám zašle potvrdzujúci email. Ak vám potvrdzujúci email neprišiel a ste si istý, že je uvedená adresa správna, tak potom došlo k neznámej chybe a radšej nám zavolajte a pokúsime sa chybu nájsť.

Následne naša cestovná agentúra preverí dostupnosť Vami vybraného hotela vo Vami želanom termíne. Ak touroperátor potvrdí dostupnosť hotela, môžeme uzatvoriť zmluvu o obstaraní zájazdu. Táto Vám bude zaslaná najskôr e-mailom spolu s obchodnými podmienkami. Zmluvu si prečítajte, podpíšte a pošlite nám kópiu podpísanej zmluvy späť e-mailom a originál poštou na našu adresu. Následne Vás požiadame o úhradu ceny zájazdu, resp. 50 % ceny zájazdu pri uzatvorení zmluvy a zvyšok uhradíte maximálne 45 dní pred Vaším odchodom na dovolenku.

Robinson travel, cestovná agentúra